+90 212 567 66 77
+90 552 567 66 77
info@sliprings.com.tr

Princetel, Inc.

Ana Sayfa » Haberler » Princetel, Inc.

Princetel, Inc. dünyanın en önde gelen fiber optik döner eklem (forj- fiber optik rotary joint) ve slipring üreticisidir. Slipring A.Ş. 2013 yılından beri Princetel firmasının partneri olarak hizmet vermektedir. 

Princetel, fiber optik döner eklem ve elektrik slipringleri üreten lider bir firmadır. Standart olarak 1 ile 24 kanal arası fiber iletim kanallı modeller mevcuttur. Bu kanallar SM (Single Mode) , MM (Multi-Mod) fiber tipi veya her iki kanalın kombinasyonundan oluşabilir. Ürünler aşırı sıcaklık, nem, mekanik bozukluk ve yüksek basınç altındaki su altı etkilerden etkilenmeyecek şekilde birçok zorlu ortamda kullanım için tasarlanmıştır.
 
Fiber optik döner eklemlerin (FORJ)  başlıca kullanım alanları; vinçler, robotik araçlar, rüzgâr türbinleri,  medikal OCT sistemleri, radyo ve televizyon antenleri, yüksek çözünürlüklü yayın sistemleri, askeri uygulamalar, maden endüstrisi uygulamaları, jeofizik, makine endüstrisi, denizcilik, hava ve uzay endüstrisi gibi birçok alanda kullanılabilir.
 
Princetel, fiber optik döner eklem ürünleri en kabul görmüş Telcordia GR1209 ve GR1021 güvenlik standartlarına uygun olarak imal edilmiştir. Tüm modeller vibrasyon ve şok için MIL-STD-810G ve MIL-STD-167-1A standartlarında hatta daha üst seviyededir. 
 
Tarih: 02 Temmuz 2016